Zasady współpracy z digitalLAB

Działamy profesjonalnie, dyskrecja oraz poufność są wpisane w nasze DNA!

Przesyłanie nagrań do odszumienia, transkrypcji.


Nagrania do 40MB (MegaBajt'ów) można przesłać email'em (jako załącznik) na adres: listy@digitallab.pl lub na naszą bezpieczną skrzynkę pocztową digitallab@protonmail.ch (Szyfrowanie End-to-End! Poczytaj o ProtonMail!)

Materiały o większym rozmiarze można przekazać nam korzystając z internetowych serwisów transferowych. Przesłać można w ten sposób materiały o rozmiarach wielu GB.


Korzystanie z tych serwisów jest bardzo proste:

  • proszę wybrać plik lub pliki do wysłania ze swojego komputera,
  • następnie podać nasz adres email jako odbiorcy: listy@digitallab.pl lub digitallab@protonmail.ch
  • oraz uzupełnić swój adres email jako adres nadawcy,
  • bardzo ważne jest dodanie krótkiego opisu dotyczącego wymagań wobec przesyłanego materiału.


Następnie należy załadować plik do serwisu transferowego.

Po załadowaniu pliku do serwisu transferowego digitalLAB dostaje automatycznie email z informacją o oczekującym pliku do pobrania. W analogiczny sposób przekazujemy przetworzone materiały zwrotnie do zleceniodawcy.

Materiały do przetworzenia można również wysłać do nas wypalone na płycie CD/DVD (lub zapisane na innym nośniku danych np. pendrive) listem poleconym lub przesyłką kurierską. Prosimy odpowiednio zabezpieczyć nośnik przed mechanicznym uszkodzeniem podczas przesyłki!

Uwaga!

Prosimy o przesyłanie nagrań, które są oryginalnym/źródłowym materiałem audio. Najlepiej w formacie wav, flac czy aiff, ponieważ nie występuje w nich stratna kompresja dźwięku jak w przypadku plików amr, 3gp czy wma, mp3, aac lub m4a.

Prosimy o załączenie uwag dotyczących przesyłanego materiału audio, ponieważ jest to dla nas bardzo ważne źródło informacji o samym nagraniu jak i o wymaganiach zleceniodawcy.

Fragment testowy, kosztorys oraz realizacja zlecenia:

Fragment testowy, z przesłanego nagrania, odsyłamy pocztą elektroniczną do 72 godzin. Załączamy wtedy także wiążący kosztorys związany z przetwarzaniem danego materiału dźwiękowego.

Realizację zlecenia rozpoczynamy po wpłacie ustalonego zadatku na nasz rachunek bankowy. Zlecenia staramy się zrealizować w przeciągu 3 do 7 dni od wpływu zadatku. Terminy realizacji transkrypcji nagrań są podawane dla każdego zlecenia indywidualnie.

Po zamknięciu realizacji zadania zleceniodawca realizuje końcową płatność.